Szósta edycja TARGÓW DOM INTELIGENTNY oraz STREFA DESIGNU 2017 odbyły się w dniach 3-5 marca 2017 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.15 marca 2017

Targi DOM INTELIGENTNY oraz STREFA DESIGNU.

Tak jak obiecywali Organizatorzy Szósta edycja TARGÓW DOM inteligentny miała miejsce na stadionie PGE Narodowym, po raz pierwszy w Warszawie ze wspaniałą STREFĄ DESIGNU Ewy Mierzejewskiej. Po raz pierwszy na Narodowym zagościła strefa KUCHNIA/AGD połączona ze strefą AUDIO/VIDEO na poziomie platynowym lóż VIP. Wszystko to, co nowoczesny DOM potrzebuje i co można integrować inteligentnym projektowaniem i sterowaniem.
Spotkać można tu było światowej klasy designerów, projektantów i wykładowców oraz oczywiście inżynierów, którzy wprowadzali nas w tajniki najnowocześniejszych technologii. Oferty dla rezydencji, domów i mieszkań, w których to automatyka i integracja urządzeń staje się codziennością, komfortem i powolutku koniecznością naszych czasów.

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia. 

W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświecała twórcom wydarzenia, które odbyło w Warszawie.

Na targi zostały zaproszone osoby, które:

  • interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,
  • budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,
  • poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki.

 

Targi były znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą najlepszych firm obecnych na polskim rynku. W trakcie imprezy można było zobaczyć i zamówić wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania.

sources: http://dominteligentny.pl/targi/ https://web.facebook.com/events/660836037433018/