DZIEŃ OTWARTY Z ARCHITEKTAMI WNĘTRZ. ASAJ hurtownie elektryczne.27 kwietnia 2017

Dzień otwarty z architektami wnętrz. ASAJ.

Ciekawa inicjatywa dla Klientów Asaj, cały dzień architekci byli dostępni tylko dla nich.

Uważam to przedsięwzięcie za bardzo udane, a uśmiech Klientki za swój indywidualny sukces:) Pomyślicie, że to nic wielkiego, ale dla mnie to bardzo przyjemne, kiedy zadowolona Klientka dzwoni do władz sklepu z podziękowaniami za moją obsługę?:) Po kilku wizytach rozpoznawczych Pani była w wielkiej kropce. To pokazuje jak nasza praca potrafi być pomocna Wam Drodzy Klienci. No może nie jesteśmy super bohaterami i nie ratujemy świata, ale kiedy w tym dniu z architektami wspólnie z Klientką wybrałyśmy idealne oświetlenie do jej nowego domu i kiedy mówi zwyczajne, szczere: dziękuję,.. Dodatkowo fatyguje się, żeby wykonać telefon i pochwalić Twoją pracę i podejście w oczach innych. Uwierzcie mi, ten każdy uśmiech Klienta to jest mój mały krok do przodu, wtedy praca daje mi satysfakcję, a chyba to w tym wszystkim jest najważniejsze, prawda?

Dzień otwarty z architektami wnętrz pozwolił Partnerom akcji Spotline, BPM Lighting oraz Schneider Electric na pokazanie nowości produktowych. A oto, co mnie najbardziej urzekło i co już wykorzystuję w moich aktualnych projektach.

[Spotline] Co sądzicie o designie lampy, która wygląda, jakby była zgięta? A o prostej formie lampy trapezu, albo formie skorodowanej nowoczesnej lampy z efektem rdzewienia? Dla mnie 5+

Bendo 40 cmBookatRusty Slot 50

Bendo 40 cmBookatRusty Slot 50

 

[BPM Lighting]

Linie świetlne to mój no.1.

Galleries – BPM Lighting

Znalezione obrazy dla zapytania linie świetlne bpm lighting

 

[Schneider Electric]

Inteligentny dom + włącznik z naturalnego drewna kamienia, skóry czy szkła? Dobry design i innowacyjność rozwiązań.

UnicaMTN485114 zdjęcie - Schneider-electric

 

Sources: spotline.pl web.facebook.com/hurtownieasaj/ bpmlighting.com/pl/ schneider-electric.pl/pl/