DZIEŃ MOTYWACJI I INSPIRACJI. EGEN home design.18 marca 2017

Dzień motywacji i inspiracji.

Architekt też kobieta:) Motywacja i inspiracja, czyli z cyklu jak połączyć wyjście i obowiązki służbowe z czymś bardzo przyjemnym.

Galeria łazienek EGEN home design w Lublinie, wie jak się to robi. To był bardzo przyjemny dzień inspiracji, ponieważ w Egenie możemy zobaczyć świetną ekspozycję płytek na wysokim poziomie, dodatkowo od ‚osób technicznych’ dowiedzieć się o tych kolekcjach dużo więcej niż to, że są ładne. Poziom ścieralności, mrozoodporności lub to czy dany model płytek jest antypoślizgowy. Każdy aspekt technicznych jest bardzo istotny przy tworzeniu dobrego wnętrza.

Był to również dzień motywacji, miło jest posłuchać kogoś inteligentnego i pięknego, dałabym jej miano SuperKobietki, uwielbiam takich ludzi, jak ona. ‚Dlaczego grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam dokąd chcą’ ?? to prelekcja cudownej Moniki Butrym o kobiecości i jej odkrywaniu.

Na dzień motywacji i inspiracji znalazłam coś w sieci:

kbw6

Recepta sukcesu Oprah:

1. Myśl o jednym, kolejnym ruchu.
2. Mierz się ze swoimi przeciwnościami. Wszystko co dzieje się w Twoim życiu ma za zadanie przygotować Cię do kolejnego kroku.
3. Każdy popełnia błędy. Nie przejmuj się, wyciągaj wnioski.
4. Pracuj nad sobą i dla siebie każdego dnia.
5. Kontroluj siebie. Nie marnuj czasu na patrzenie co inni robią, patrz na siebie i biegnij w swoim wyścigu. Zrób to co możesz z tym co masz, najlepiej jak możesz.
6. Wierz, wiara jest uzdrawiająca. Nie poddawaj się.
7. Wszyscy jesteśmy tacy sami, każdy ma te same problemy, nie wywyższaj się. Jesteśmy tacy sami. Nie ma różnicy pomiędzy mną a tobą.
8. Znajdź swój cel.
9. Zostań na ziemi. Trzymaj stopy na ziemi.
10. Zrelaksuj się. Będzie dobrze.

I mój 11. punkt na koniec, na podstawie wykładu M. Butrym:

Nie musisz być idealna, bądź dla siebie dobra, pozwól sobie pomóc, bądź pozytywną egoistką;)

Firma ATELIER studio wnętrz to partner wydarzenia Siła jest kobietą!

facebook.com/InkubatorLukow/

 

Sources:kobietawbiznesie.pl libreshot.com facebook.com/egenpl/ facebook.com/InkubatorLukow/